• 22.08.24, 09:30

Mis teeb ühe ülikooli päriselt mitmekesiseks? TalTech jagab kogemust!

Rahvusliku mitmekesisuse tagavad nii välisõppejõud kui -üliõpilased, see võimaldab ülikoolil tegeleda muude arengusuundadega. TalTechil on neid kolm.
Mis teeb ühe ülikooli päriselt mitmekesiseks? TalTech jagab kogemust!
  • Foto: TalTech
TalTech on üks 60 ettevõtest, keda tunnustati mitmekesise tööandja märgisega “Austame erinevusi”. Mida on eri ettevõtetes mitmekesisuse edendamise nimel tehtud, mida žürii märgist üle andes esile tõstis ja mis suund järgmiseks võetakse, sellest oleme kuulda saanud juba Bolti, ERGO ja Philip Morrise ja Orkla lugudest. Seekord avab oma arusaama mitmekesisusest TalTechi personaliosakonna juhataja ja kantsler Tea Trahov.

Seotud lood

Uudised
  • 15.08.24, 10:03
Orkla: lihtsalt tule, nagu oled! Oluline on pädevus ja võime organisatsiooni panustada
Toidutööstusfirmas Orkla järgitakse mitmekesisuse, võrdsuse ja kaasatuse põhimõtteid nii värvates, töötajate vajadusi katvat hüvede paketti luues kui ka järjekordset heategevusobjekti valides. Kõigil nendel tegevustel on ka oma mõõdikud ja analüüs.
Uudised
  • 06.08.24, 09:00
Naisi üle 60%, palk võrdne, pereväärtused paigas – nii toimib mitmekesisus Philip Morrises!
Õnnelike vanemate programm pakub Philip Morrise töötajaile võimaluse veeta lapsega koos kõige väärtuslikumat esmast kooskasvamise aega. Tark töökultuur ja paindlikkus toetavad ekstra ka vanemapuhkuselt naasjat.
Uudised
  • 25.06.24, 10:00
Kogemus: julgustame juhte juba värbamisprotsessis erineva taustaga töötajaid valima
60 ettevõtet tunnustati mitmekesise tööandja märgisega “Austame erinevusi”. ERGO Baltikum oli üks neist.
Koos kasvamine tähendab ERGO Baltikumi jaoks töötajate teadlikkuse tõstmist: mitmekesisuse teema avamist ja töötajateni viimist. Kuidas seda tehti ja mis tõi ettevõttele mitmekesise tööandja märgise?
Uudised
  • 19.06.24, 09:00
Bolti võrdõiguslikkuse juht: eesmärk on tagada võrdse töö eest võrdne palk
60 ettevõtet tunnustati mitmekesise tööandja märgisega “Austame erinevusi”. Bolt oli üks neist.
“Boltil on Eestis rohkem välismaalastest töötajaid kui eestlasi ja globaalselt palgates on olnud suur rõhk värbamisprotsessi võimalikult õiglaseks kujundamisel,” jagab oma kogemusi Bolti mitmekesisuse ja võrdõiguslikkuse juht Mare Heinluht.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.11.24, 13:49
Mikrokraadiprogramm, täiendusõpe, avatud õpe – mis need on?
Tallinna Ülikooli mikrokraadiprogrammidest, täiendusõppest ning avatud õppest räägib lähemalt Tallinna Ülikooli koolitus- ja konverentsikeskuse avatud õppe peaspetsialist Marge Kõrvits.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele