Kõige populaarsema ametikoha tiitlit hoidis aprillikuus kauba komplekteerija. Konkurents ühele komplekteerija ametikohale on aastaga kerkinud tervelt kaheksa korda, näitab CVKeskuse statistika.
Kõige tahetum amet aprillikuus on seni olnud kauba komplekteerija, kus keskmiselt leiab tööpakkumiselt koguni 417 kandideerijat. 2019. aasta aprillikuus oli kauba komplekteerija tööpakkumistel keskeltläbi 54 kandideerijat – seega on konkurents ametile kasvanud koguni kaheksa korda.
Eesti Tööandjate Keskliit korraldab viiendat aastat konkurssi „Parim praktikakoht”. Konkursi eesmärk on tõsta esile ettevõtteid, kes on eelneval aastal pakkunud üliõpilastele ja kutseõppuritele praktikakohti ning õpipoisiõppe võimalusi. Olenemata eriolukorrast on juba laekunud üle paarikümne avalduse ja neid saab esitada kuni 4. maini 2020.
Paljud inimesed ei suuda juba ammu järge pidada kõikide väidete ja vastuväidetega tehisintellekti mõju kohta meie igapäevaelule. Tehisintellekti võimalike positiivsete ja negatiivsete külgede kommenteerijad esitavad üksteisele peaaegu lakkamatult vastuargumente.
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.