Personaliuudised.ee korraldataval veebiseminaril räägib Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi sellest, kuidas muudatusi juhtida ja nendega toime tulla, kui kogu töö toimub distantsilt.
- Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi. Foto: Jake Farra
Kogenud ja pikaajalise kaugtöö tegijana jagab Teemägi ka praktilisi nõuandeid, mil viisil ise produktiivsemalt distantsilt tööd teha ja samas ka edukalt meeskondi juhtida. Räägime ka sellest, millised rõõmud ja mured töötajatel üles kerkivad ning kuidas nendega hakkama saada.
Peamised teemad
- Praegune olukord – mis on muudatuste juhtimisel teisiti?
- Erinevad inimtüübid – nende hirmud, toimetulek ja käitumismustrid.
- Kaugtöö ja sotsiaalne eraldatus – millised on uued ja/või asendustegevused?
- Kommunikatsioon – kellele, mida, kui palju ja miks?
Veebiseminar toimub
20. aprillil kell 10.00–11.30 ja seminaril osalejad on oodatud aktiivselt küsimusi esitama, et saada vastused just enda ettevõtet puudutavatele teemadele.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi jagab oma ettevõtte kogemust kriisiga hakkamasaamises. Ta ütleb, et muu hulgas toetatakse töötajaid sellega, et koju lubatakse võtta kõiksugu töövahendeid, ka laudu ja toole.
Mida paindlikum ja mobiilsem on töö, seda enam on vaja raamistikku, mille järgi töötatakse. Kui paberil on lihtne kõik komponendid toimivasse vormi asetada, siis päris töökeskkonnas on vaja süüvida detailidesse, võtta kogu protsess pulkadeks lahti, katsetada ja proovida.
Seekordses Äripäeva raadio saates „Juhi jutud” on külas Eesti mõjukaim personalijuht 2019, Elisa personalijuht Kaija Teemägi.
Millistele tunnustele peab unistuste tööandja vastama, selgitab unistuste tööandja 2020 tiitli saanud Elisa Eesti personalivaldkonna juht Kaija Teemägi.
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.