Hiljuti avaldas Economist Intelligence Unit (EIU) põhjalikud uuringutulemused selle kohta, kuidas tehnoloogia, äri ja inimeste omavaheline suhe COVID-19 pandeemia ajal arenes. EIU uuris kaheksa erineva tööstusharu ärijuhtidelt väljakutseid ja võimalusi, mida pandeemia organisatsioonidele tekitas ja kuidas digitaalsed algatused uue reaalsusega silmitsi seisid.
Valdavalt tõid ärijuhid kohanemisvõime võtmeks digitaalse valmisoleku. Massiline kaugtööle üleminek tõi kaasa ka suurema tähelepanu töötajate kaasamisele ning lisaväärtust pakkuvad teemad, nagu töötajate oskuste arendamine, heaolu ja püsiva kasu loomine kogu ühiskonnale, on nüüd paljude organisatsioonide ümberkujundamise kava eesotsas.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.