Tallinna Ülikooli sotsioloogide teadusprojekt REGE (Reducing Gender Wage Gap) aitab välja selgitada ja mõista põhjuseid, miks Eestis on Euroopa suurim lõhe naiste ja meeste palkade vahel.
- TLÜ projekti „Soolise palgalõhe vähendamine” kommunikatsioonijuht
Igal organisatsioonil on Eesti seaduste järgi vastutus tagada igapäevases töös võrdne kohtlemine ja seda jõudumööda edendada. Töö organisatsioonikultuuriga – nii kirjutatud kui ka kirjutamata reeglitega, et soolist ebavõrdsust vähendada ja võrdõiguslikkust edendada – peaks olema iga tasandi juhtide ülesanne olenemata organisatsiooni tüübist või omandivormist, leiavad Tallinna Ülikooli soolist palgalõhet uurinud teadlased Marge Unt, Kadri Täht ja Triin Roosalu.
Seotud lood
Äripindadele koristus- ja hooldusteenuse tellimine võib esmapilgul tunduda lihtne, sest teenusepakkujaid on mitmeid ning valik on suur. Siiski tasub partneri valikul kaaluda kindlaid tegureid, mis tagavad tööruumide puhtuse ja kvaliteetse tulemuse ning samas säästavad hoolduskuludelt. Pikaajalise kogemusega HK Puhastus toob välja viis soovitust, mis aitavad leida sobiva koristuspartneri ja hoida tööruumid alati korras.