Tööandjate huvi muuta töökeskkond peresõbralikumaks on endiselt suur, kirjutab sotsiaalministeerium. Peresõbraliku tööandja märgise programmi kandideeris tänavu 53 organisatsiooni, kellest osalema valiti 31 tööandjat. Tänavu liitunud ettevõtted ja organisatsioonid läbivad põhjaliku pere- ja töötajasõbraliku arenguprogrammi ning sellega soovitakse parandada ligi 7200 inimese tööelu kvaliteeti.
„Meil on hea meel, et konkurss on tööandjate seas endiselt populaarne ja tööandjad mõistavad peresõbraliku töökeskkonna olulisust. Tänavu liitunud ettevõtted soovivad muuta paremaks ligi 7200 inimese tööelu kvaliteeti,” sõnas sotsiaalministeeriumi laste heaolu osakonna peaspetsialist Alice Juurik. „Kuna programmis on kohti vähem kui soovijaid, siis paraku kõik seekord kahjuks osalema ei mahtunud, kuid väljajäänud on kindlasti oodatud kandideerima järgmistel aastatel.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.