Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Idufirmade vajadused veavad tehnoloogilist uuenduslikkust inimeste juhtimises
„IT on kõikjal!” ei ole pelgalt sõnakõlks, seda teame juba ammu. Otsustasin uurida, kuidas tehnoloogia personalitööd praegu ja lähitulevikus mõjutab. Palusin vestlema kolm noort tegijat, kes on juba mõnda aega oma asja ajanud.
Minu jutupartnerid olid Kadri Tuisk Clanbeatist, Kaarel Holm MeetFrankist ja Tanel Maandi Videolinnust. Kadri kutsus lahkelt meid enda pesasse co-working space’i LIFT99.
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.