Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kuulutab välja konkursi „Parim personaliprojekt”, millega tunnustab viimase aasta jooksul organisatsioonides ellu viidud uuenduslikke ja edukaid inimeste juhtimist ja arendamist ning organisatsiooni tegevust tõhustavaid projekte.
- Parim personaliprojekt 2017 finalistid Piret Aess, Krista Palder ja Gerli Jõgi.
Konkursile on oodatud aastatel 2016-2017 lõpetatud projektid, mis on toonud kaasa organisatsiooni juhtimises, personalitöös või selle alalõikudes kvaliteedi või efektiivsuse kasvu, kahes eri kategoorias:
väikesed organisatsioonid (1–49 töötajat);keskmised ja suured organisatsioonid (50 ja rohkem töötajat).
Erikategooriana hinnatakse projekte, kus on välja töötatud ja edukalt rakendatud innovaatilisi lahendusi vähenenud töövõimega töötajate värbamiseks/palkamiseks/kaasamiseks tööellu.
Ene Olle: „Projektide hindamisel lähtume nende innovaatilisusest, olulisusest organisatsioonile nii kliendi, töötaja kui ka omaniku seisukohalt, samuti projekti tulemuse mõjust organisatsiooni majandustulemustele. Hindame, kuivõrd hästi oli projekt läbi mõeldud, kommunikeeritud organisatsiooni sees ja vajadusel ka väljapoole ning kuivõrd on see hea eeskuju ja võimalus rakendada ka teistes organisatsioonides.“
Konkursil osalemiseks tuleb
hiljemalt 12. märtsiks saata projektikirjeldus e-posti aadressil
[email protected], täpseid nõudeid loe
SIIT.
2017. aasta parima personaliprojekti võitjaks kuulutati maksu- ja tolliameti projekt „Euroopa Liidu eesistumismeeskonna loomine ja arendamine”. Parim personaliprojekt 2018 kuulutatakse välja 12.-13. aprillil Tallinnas toimuval PARE personalijuhtimise aastakonverentsi „VAATE NURK” teisel konverentsipäeval.
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.