Kuna viimane, riigikantselei välja antud koolitusjuhi tööd hõlbustav juhendmaterjal ilmus Eestis 20 aastat tagasi ning selles välja pakutud juhised ja meetodid on oma asjakohasuse tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas ammuilma minetanud, valitses turul uue käsiraamatu järele tungiv vajadus.
- Helen Paliale, Helina Kibar ja Merilin Metsma. Foto: Andres Laanem
Värske „Õppetunni“ saade keskendubki seekord tuliuuele veebipõhisele koolitusjuhi käsiraamatule, mille on välja andnud Sihtasutus Kutsekoda, EPALE keskus Eestis, ja mille materjali koostamist on toetanud Euroopa Liit. Käsiraamat on suunatud kõigile, kes puutuvad kokku koolitus- ja arendustegevusega, ning on kirjutatud autorite enda kogemusest lähtudes ehk nii-öelda minult-sinule-põhimõttel.
Saates olid külas üks raamatu autoritest, riigikontrolli personalikoordinaator Merilin Metsma, raamatu koostaja ja toimetaja andragoog Helina Kibar ning kontroll-lugejana oma panuse andnud Kaitseministeeriumi personaliarenduse nõunik Helen Paliale. Saadet juhtis Helen Roots.
Kuula saadet siit:
Koolitusjuht saab nutika virtuaalse abimehe
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.