• 24.07.24, 11:00

Empaatia ja eneseteadlikkus – kaks praktilist tööriista organisatsioonikultuuri heaks

Antropoloogia Keskuse tegevjuht Jaanika Jaanits juhatab organisatsioonikultuuri teemalise nõuandeloo sisse pildikestega töökeskkondade igapäevaelust – argiste kirjeldustega, mida ta on organisatsioone uurides ja konsulteerides ise kuulnud-näinud ja kogenud.
Kuidas astuda vajadusel samm tagasi, läheneda oma organisatsioonile taas nagu avastamata saarele ja küsida, miks me asju just niimoodi teeme, küsib antropoloog Jaanika Jaanits ja jagab kohe ka mõnegi nutika soovituse.
  • Kuidas astuda vajadusel samm tagasi, läheneda oma organisatsioonile taas nagu avastamata saarele ja küsida, miks me asju just niimoodi teeme, küsib antropoloog Jaanika Jaanits ja jagab kohe ka mõnegi nutika soovituse.
Esmaspäev, pisut aeglasema algusega hommik, sest aju vajab äratamist. Veidi enne kella 10 algab sagimine ja täitub koosolekuruum. Keegi lülitab sisse suure ekraani, kuhu ilmuvad liitujad veebi vahendusel, umbes pool osalejatest. Keset lauda on kohvitassid ja piim, ka taimne variant. „Tere hommikust! Hakkame vaikselt pihta. Kuidas nädalavahetus möödus?“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele