• 20.11.20, 09:31

Õige stressitase selleks, et asjad saaksid tehtud

Elu nõuab meilt sageli palju. Enamik inimesi kogeb enda ümber pidevalt erinevaid stressoreid. Kasulik on oma stressitasemest aru saada ja õppida sellega toime tulema.
Õige stressitase selleks, et asjad saaksid tehtud
  • Foto: Unsplash
Stressil on võime mõjutada kõiki süsteeme meie kehas. Krooniline stress võib tekitada tõsiseid tervisehädasid, sealhulgas kõrget vererõhku, südamehaigusi, diabeeti ja psüühilisi häireid. Aga kui palju stressi on liiga palju? Ja kas on olemas sellist asja nagu liiga vähe stressi? Kui vaadelda inimeste tulemuslikkust ja sooritust, selgub, et surve ja soorituse vahel esineb oluline seos. Kui inimene on tööl tihti hajevil ja lohakas, võib ta olla kas kroonilises stressis või alastimuleeritud. Selleks, et leida mõnus kesktee, võiks proovida järgmisi strateegiaid stressi taltsutamiseks ja soorituse tipptasemele viimiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.25, 14:36
Tööandja tervisekindlustus on investeering tervelt elatud aastatesse
„Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt haiguste raviks tehtav kulutus, vaid nutikas investeering töötajate heaolusse ja ettevõtte tootlikkusse. Üha enam tööandjaid mõistab, et tervise edendamine algab ennetusest, mitte siis, kui probleemid juba ilmnevad,“ ütleb Confido Terviselahenduse tootejuht Liis Ader.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele