• 10.08.20, 07:00

Kolleegide igatsus suurendab kaugtööajastul tiimiürituste rolli

Distantsilt töötades suureneb vajadus sotsiaalse suhtluse järele töökaaslastega, mistõttu omandavad ühised koosviibimised ja üritused veelgi olulisema ja erilisema tähenduse. Organisatsiooni teevadki organisatsiooniks selle inimesed, mitte tehnika ja numbrid. Inimestele tuleb tähelepanu pöörata, olenemata distantsist, ajastusest või muudest teguritest.
Elisa telemarketingi müügijuht Jana Žilkina
  • Elisa telemarketingi müügijuht Jana Žilkina
Ajal, mil seljataga on kuudepikkune koduspüsimise periood ja inimesed teevad ka tavaolukorras rohkem kaugtööd, on ühisüritused ja koosviibimised veelgi olulisemal kohal kui varem. Kui sellel aastal on mõni ettevõte otsustanud suurearvulise inimeste hulgaga suvepäevad ettevaatuse või keerulise olukorra tõttu ära jätta või edasi lükata, tasub kindlasti siiski kaaluda väiksemates tiimides ürituse korraldamist. Usun, et see ei ole kärpimiskoht, eriti kui ühisüritused on ka varem au sees ja tiimi loomulik osa olnud. Loomulikult aga tuleb seda teha ikka kõigi tervist hoides, hügieenireegleid silmas pidades ja vajadusel haigena kodus püsides.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele