• 15.03.19, 09:29
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ootamatud võtted, mis paremini tööle panevad

Netflixis soovitatakse töötajatel konkurentide juures töövestlustel käia, iga töötaja võib võtta nii palju puhkust kui soovib, puuduvad arenguvestlused, ei maksta preemiat – nende ja paljude teiste ootamatute juhtimisvõtete eesmärk on üks ehk panna inimesed maksimaalselt tulemust tegema.
Ootamatud võtted, mis paremini tööle panevad
Kuna ettevõtte aktsia on 10 aastaga 100kordistunud, siis arutlemegi külalistega, kas need võtted toimivad ning mida neist sobiks ka Eesti ettevõtteis kasutada.
Saates on külas Proeksperdi insenerikultuuri eestvedaja Tiina Seeman ja juhtimiskonsultant-koolitaja Veiko Valkiainen.
Saatejuht on Rivo Sarapik.
Saadet saab kuulata SIIT.
Saates mainitud raamatu, Netflixi töökultuuri rajaja Patty McCordi kirjutatud "Jõud" kohta leiab lisainfot siit.
Patty McCord esineb kevadel Personalijuhtimise Ühingu PARE konverentsil 11. aprillil. Lisainfot selle kohta leiab www.pare.ee.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele