• 13.05.22, 12:33

Palga TOP: inseneride palgaralli võtab tuure maha

Ehitusinseneride palgad jõudsid tänavu I kvartalis kõigi aegade tippu ja lausa kuus ettevõtet maksis üle 3000-eurost keskmist töötasu. Vaata, kes olid I kvartalis parimad palgamaksjad!
Kiire palgakasv inseneeria sektoris on nüüd tõenäoliselt peatumas, selgus Äripäeva Infopanga koostatud raportist.
  • Kiire palgakasv inseneeria sektoris on nüüd tõenäoliselt peatumas, selgus Äripäeva Infopanga koostatud raportist. Foto: Andras Kralla
Äripäeva Infopanga koostatud Inseneribüroode parimate palgamaksjate edetabelist selgus, et tänavu on olnud palgad veel tugevas tõusutrendis, kuid ettevõtete hinnanul on see aeglustamas pessimistlike tulevikuootuste tõttu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.25, 14:36
Tööandja tervisekindlustus on investeering tervelt elatud aastatesse
„Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt haiguste raviks tehtav kulutus, vaid nutikas investeering töötajate heaolusse ja ettevõtte tootlikkusse. Üha enam tööandjaid mõistab, et tervise edendamine algab ennetusest, mitte siis, kui probleemid juba ilmnevad,“ ütleb Confido Terviselahenduse tootejuht Liis Ader.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele