Coaching ja töötajate arendamine: trend või tõeline väärtus?
Moodsa aja töömaailmas on coaching muutunud populaarseks vahendiks töötajate arendamisel, kuid toob see tõepoolest ettevõtetele ja töötajatele lubatud kasu või on järjekordne moeröögatus, mis pakub rohkem illusiooni kui tegelikku väärtust?
Tõelist kasu toob vaid hoolikalt kavandatud coaching, on Addicere psühholoogilise konsultatsiooni agentuuri juht ja psühholoog Erik Rüütel veendunud.
Ühiskonna trendid on mõjutanud inimeste valikuid aastatuhandeid nii äris, moes, kultuuris, tervishoius kui ka teistes valdkondades. Üksikisiku staatus, organisatsiooni kuvand, teaduspõhine meditsiin ja kvaliteetne bränd on alati olnud keskmise inimese arengumotivatsiooni aluseks – me tahame alati parimat, uuemat ja kvaliteetsemat.
„Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt haiguste raviks tehtav kulutus, vaid nutikas investeering töötajate heaolusse ja ettevõtte tootlikkusse. Üha enam tööandjaid mõistab, et tervise edendamine algab ennetusest, mitte siis, kui probleemid juba ilmnevad,“ ütleb Confido Terviselahenduse tootejuht Liis Ader.