• 24.02.20, 06:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töötajate jälgimine kui osa tavapärasest tööpäevast

Töötajate jälgimine kaamerate abil või ka koju paigaldatud kaamera võib teatud asjaoludel tekitada probleeme.
Advokaadibüroo Triniti advokaat Maarja Pild.
  • Advokaadibüroo Triniti advokaat Maarja Pild. Foto: Andras Kralla
Äripäeva raadios saates "Triniti eetris" on seekord teemaks töötajate jälgimine kaamerate abil. Teema on tõusnud päevakorda tänu Euroopa Liidu üldisele andmekaitse määrusele ning Euroopa Liidu liikmesriikides on jõustunud esimesed kohtulahendid ja tehtud on esimesed kaameratrahvid. Kuivõrd liikmesriikides on trahv tehtud Euroopa Liidu õiguse rikkumise eest, siis on need relevantsed ka Eestis.
Lisaks kaameratele puudutatakse saates ka teist liiki jälgimisvõimalusi ja räägitakse sellest, kas jälgimine võib olla salajane. Lisaks saab teada, millega peavad arvestama eraisikud või korteriühistud, kui nad on paigaldanud korterelamutesse ja eraomanduses olevatesse ruumidesse kaamerad.
Teemat aitab avada advokaadibüroo Triniti advokaat Maarja Pild.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele