• 27.08.21, 14:44

Järelvaadatav: Kõik, mida pead teadma tähtsate vestluste pidamisest

Me kõik toimetame tööturul turumajanduse tingimustes. Palgatöötajana oleme teenuse pakkujad — müüme iga päev oma ajast 8 h väljavalitud ettevõttele. Ning kuna tegemist on taastumatu ressursiga (neid 8 tundi ei saa me mitte kunagi enam tagasi), on oluline neid õigesti kasutada.
Järelvaadatav: Kõik, mida pead teadma tähtsate vestluste pidamisest
Kui me teeme palgatööd (ehk ei ole ise ettevõtjad ja investeerime need 8 tundi kellegi teise ettevõtte hüvanguks), siis on meil õigus nõuda ka kvaliteetset juhtimist.
Üheks osaks sellest, on ka juhi siiras huvi tema arenguga tegelemiseks ehk meil kõigil on õigus inimesele, kelle peamine eesmärk on see, et meie oma töös õnnestuksime!
Erinevad vestlused, sh arenguvestlus on üheks võimsamaks töövahendiks juhi tööriistakastis – aga vaid juhul kui seda õigesti kasutada.
Arutame ühiselt läbi :
- Mis vahet on 1:1 vestlusel, tulemusvestlusel ja arenguvestlusel
- Kuidas arenguvestlusteks ette valmistada (ehk kodutööd peavad tegema nii juht kui tiimiliige)
- Kuidas arenguvestlust läbi viia (nii et alustuseks ei oleks kõigil ebamugav ja piinlik ning et lõpetuseks oleks kogu üritusest kasu)
Veebiseminari viib läbi Elisa Eesti telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann.
Lisainfo veebiseminari kohta saab küsida kirjutades [email protected].

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele