• 27.11.23, 09:00

Tööheaolu ega -kultuuri teenusena sisse ei osta. Kes vastutab?

Kümme aastat tagasi ei eeldatud juhilt vaimse tervise teemade käsitlemist. Tänaseks on heaolu paljude ettevõtete fookuses. Ometi tüürib tööstress tõusvas joones üle kogu maailma. Kuidas luua selline töökeskkond, kus töötaja esimene ja ainus algatus töökohal poleks ettevõttest lahkumine ning kus töötajad sooviksid ise areneda ja firmat arendada.
Pille Parind-Nisula, Moticheck
  • Pille Parind-Nisula, Moticheck
Suur osa meie ettevõtteid on teadvustanud tööga seotud heaolu kui ärikriitilise valdkonna. Mõistmine, kui oluliselt see majandustulemusi mõjutab ja teist värsket fookust – kestlikku arengut – toetab, pole veel üheselt selge, aga teema on laual. Suur hulk ettevõtteid on loonud erinevaid heaolu ja vaimset tervist toetavaid programme, pandeemia toetas tugeva taganttuulega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele