• 10.03.21, 05:25

Ohutusjuhendi koostamise 6 sammu

Pikka aega on ohutusjuhendi koostamine olnud pelgalt seadusest tuleneva nõude täitmine. On aeg vaadata ohutusjuhendit hoopis teisest vaatenurgast.
Ohutusjuhendi koostamise 6 sammu
  • Foto: Riskianalüüs.ee
Ohutusjuhendit tuleks käsitleda kui kokkulepet ohutute töövõtete rakendamiseks. Ohutusjuhendi igal real on töötajale sisuline tähendus ja väärtus. Kui töötaja jaoks on ohutusjuhendi punktid selged ja arusaadavad ning juhendi loomisel on lähtutud tema reaalsest töötamise protsessist, on suurem tõenäosus, et töötaja ka täidab toodud nõudeid. Tööandja ülesanne on koostada ohutusjuhendid tehtava töö ja kasutatavate töövahendite kohta. Eesmärki täitev ohutusjuhend on lühike, sisukas ja lähtub konkreetsest tööprotsessist. Seda on lihtne lugeda ja üheselt mõista.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele