• 25.05.23, 14:01

Haridusminister Kallas peab eduka riigi aluseks inimeste tahet õppida

Eesti riigi arengu jaoks on meil igal elualal vaja väga heade oskustega inimesi. Küll näitab statistika, et Eestis on väga palju erialase hariduseta inimesi, töötavate inimeste oskused on aegunud ega vasta muutunud tööturu vajadustele, üle kolmandiku elanikkonnast ei oma baasdigioskusi ning üha kasvav on vajadus omandada roheoskusi, selle kõige kõrval on Eesti täiskasvanute koolitusturg väga liberaalne ehk peaaegu reguleerimata.
Haridus- ja teadusminister Kristina Kallas.
  • Haridus- ja teadusminister Kristina Kallas. Foto: Andras Kralla
Kuidas saaks riik kiiresti muutuvas maailmas toetada ümberõpet, vajalike oskuste arendamist ja omandamist töötamise kõrvalt, motiveerida inimesi õppima ning pakkuda paindlikke ja individuaalseid õppimise viise? Neil teemadel räägime värskelt ametisse asunud haridus- ja teadusminister Kristina Kallasega.
„Õppetunni“ saadet juhib Katre Savi.
Haridusminister Kallas peab eduka riigi aluseks inimeste tahet õppida
00:00

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.25, 14:36
Tööandja tervisekindlustus on investeering tervelt elatud aastatesse
„Tervisekindlustus ei ole enam pelgalt haiguste raviks tehtav kulutus, vaid nutikas investeering töötajate heaolusse ja ettevõtte tootlikkusse. Üha enam tööandjaid mõistab, et tervise edendamine algab ennetusest, mitte siis, kui probleemid juba ilmnevad,“ ütleb Confido Terviselahenduse tootejuht Liis Ader.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele