• 25.03.25, 14:30

Töötukassa uueks juhiks valiti Gert Tiivas

Töötukassa uueks juhatuse esimeheks saab Gert Tiivas, kes on varem töötanud Tallinna börsi juhina, investeerimisfirmas East Capitals ja viimati juhatuse esimehena terminalifirmas Liwathon E.O.S.
Gert Tiivas
  • Gert Tiivas Foto: Liis Treimann
Eesti Töötukassa nõukogu esimehe Aaro Lode sõnul oli konkurss juhatuse esimehe kohale tugev, kokku kandideeris 50 inimest.

Seotud lood

Uudised
  • 03.02.25, 13:15
Töötukassa juhiks tahab saada ootamatult suur hulk inimesi
Töötukassa nõukogu ei osanud lootagi, et nii paljud inimesed soovivad riigiasutuse juhiks saada – konkursile laekus ligi poolsada sooviavaldust.
Uudised
  • 19.12.24, 13:00
Meelis Paavel paneb ameti töötukassas maha
23 aastat töötukassat juhtinud Meelis Paavel kevadel enam juhiks ei kandideeri.
Uudised
  • 19.12.24, 13:09
Töötukassa juht tööturust: ettevõtjad on hullema ära hoidnud
Kollektiivseid koondamisi on tänavu olnud vähem kui mullu ja ka tööpuudus hakkas aasta teises poole “vales suunas” liikuma, kirjutab Äripäev.
Uudised
  • 03.03.25, 09:00
Kollektiivne koondamine ilma mainekahjuta – mida õppida töötukassa kogemusest?
Kuidas koondamine kujunes positiivseks töötajakogemuseks, sellest rääkis Personalitöö aastakonverentsil Eesti Töötukassa personalijuht ja PARE juhatuse liige Kristiina Palm: “Töötukassa nõukogu otsus tegevuskulusid vähendada tähendas meile kollektiivset koondamist.”
  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Viimased uudised

Uudised
  • 31.03.25, 16:20
Kui struktuur kaob, aga juhtimist ei tule ehk miks lame organisatsioon võib valusalt langeda
  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.25, 12:00
Virtuaalne töö- ja karjäärimess pakub võimalusi nii tööotsijale kui karjääripööret plaanijale
Uudised
  • 31.03.25, 09:48
Kas tööandja saab puhkuseleminekut keelata? Mitte alati!
Pane tähele: täna on puhkuste ajakava esitamise tähtaeg!
Uudised
  • 31.03.25, 09:00
Targalt, mitte tormates: värbamisnipid, mis praegusel ajal loevad
Tööandjad värbavad kiiremini kui mõtlevad – ja see maksab kätte!
Arvamused
  • 28.03.25, 19:20
Irene Annus: palgateadlikkus on puuduolev lüli hariduses ja tööturul
Kui palgateadlikkus on üks tööelu nõrgemaid lülisid, on ehk aeg see lüli ise tugevamaks muuta!
Saated
  • 28.03.25, 16:00
AI automatiseerib töölõike, mitte töökohti
Arvamused
  • 28.03.25, 15:25
Tööandjad otsivad inimesi valest kohast ehk kes on tööturu alakasutatud ressurss
Personaliplaanides on auk – ja see on halli värvi.
Uudised
  • 28.03.25, 13:31
Hea klienditeenindaja olgu sõbralik nagu koer, kannatlik nagu krokodill ja minema vooluga kaasa nagu saarmas
Hea teeninduse kuu raames jagavad oma mõtteid ja kogemusi heast teenindusest Prisma ja Tallinna Sadama töötajad ja esindajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele