• 30.04.19, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus töö, uus algus!

Öeldakse, et vähemalt iga seitsme aasta tagant tuleks töökohta vahetada. Nii püsitakse värske, ei langeta mugavustsooni ja arenetakse järjepidevalt.
Nortali personalijuht Kadi Tamkõrv
  • Nortali personalijuht Kadi Tamkõrv Foto: Raul Mee
Tegelikult ma sellele väitele alla ei kirjuta, sest tänapäeva kiiresti muutuvas ühiskonnas võib töö juba aastaga nii palju muutuda, et rutiini ja paigalseisu ei teki. Ometi sattusin ma ise vahetama töökohta just siis, kui seitsmes aasta jooksis. Kuigi mul oli töös kõik väga hästi, näris miski sisemiselt juba mõnda aega. Mul olid Omnivas erakordsed juhid, kellega koos olime kasvanud ja arenenud, suurepärane 60-liikmeline tiim, nutikad ja lahendusi loovad kolleegid, kes andsid hoolimata riigiettevõtte keerulistest katsumustest iga päev endast maksimumi, et kliendid, töötajad ja omanik oleksid õnnelikud. Tundsin, et mind hoitakse, toetatakse ja hinnatakse kõrgelt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.24, 15:59
Schneider Electric: palgapakkumine ei taga jätkusuutlikku tulemuslikkust
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele