Elame keskkonnas, kus määramatus on uus reaalsus. Parim, mida saame teha, on lasta lahti meid piiravatest mõttemustritest. Aeg on muutusteks, heites kõrvale iganenu ning proovides uusi praktikaid. Nii ka inimeste juhtimises.
Möödas on ajad, kus inimesed ja töökohad paiknevad kindlates raamides. Personaliseeritus ei ole enam ainult kliendikogemuse pärusmaa. Inimesed ootavad võimalust ja vabadust valida ise töökoht, -meetod ja -aeg.
Edukad on organisatsioonid, mis teevad kohandusi ja on paindlikud. Teadlik töötajakogemuse kujundamine kriisiajal ja tulevikus on investeering heade töötajate hoidmiseks ning ligimeelitamiseks.
19. novembril toimuva
PARE hübriidkonverentsi „Uus reaalsus“ fookuses on parema töötajakogemuse loomine, et innustada inimeste juhtimise eest vastutajaid mõtlema:
• kuidas disainida kultuur, mis toetab kohanemist uue reaalsusega;
• kuidas tehnoloogia aitab tööd paremini teha;
• kuidas luua keskkond, mis kasvatab vastupidavust ja paindlikkust?
Konverentsi esinejate nimekiri on rahvusvaheline: personaliagentuuri Disruptive HR juht Lucy Adams (Inglismaa), tehnoloogia mõju tööle ja töötamisele uuriv Oxfordi majandusteadlane Daniel Susskind (Inglismaa), teadusel põhineva tervist, heaolu ja tulemuslikkust optimeeriva mudeli Circle of Better Life eestkõneleja Annastiina Hintsa (Soome). Rahvusvahelist vaadet täiendavad omalt poolt meie Eesti tipptegijaid: Ülle Madise, Mihkel Tammo, Janno Siimar, Martin Pärn, Tanel Toom jt.
Ole kohal või osale virtuaalselt!
Lisainfo ja registreerimine
www.parekonverents.ee.
Seotud lood
Elektrienergia- ja automaatikalahendusi pakkuv Schneider Electric on üle maailma tuntud mõjuettevõte ehk Impact Company. Ettevõtte Baltikumi personalipartneri Anneli Nelsoni sõnul mõtlevad nad suurelt ning on ammu mõistnud, et töötajate üksnes palgaga motiveerimine ei ole tänapäeval piisavalt sisukas lähenemine ega taga pikaajaliselt jätkusuutlikku tulemuslikkust.