Lühikesi turunduslikke mänge kasutatakse üldiselt klientide aktiveerimiseks ja brändi tuntuse suurendamiseks, ent üha rohkem näevad ettevõtted selles potentsiaali ka töötajate motiveerimises.
- Ühine mäng loob ühtsema meeskonna! Foto: Pexels
Mängustamisega (ingl k gamification) on paljud elus kokku puutunud, olgu uut keelt õppides, mõnes turunduskampaanias viktoriini täites või kas või loosiratast keerutades. Selle käigus kasutatakse mängule omaseid elemente mittemängulises keskkonnas. Miks kasutada mängustamist oma ettevõttes ning milliseid võimalusi loob see personalile ja tööandjale, avavad logistikaettevõtte CMA CGM Global Business Services koolitusjuht Anu Männisalu ning Swedbanki tööandja brändi valdkonnajuht Polina Lapõševa.
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.