Kätte on jõudnud aeg, mil Personaliuudised ja Pärnu Konverentsid korraldavad küsitluse, et selgitada välja, kes pälvib tänavuse aasta koolitaja tiitli.
- Ülevalt vasakult Jaanus Kangur ja Alar Ojastu; all Kaido Pajumaa ja Heli Raidve.
Koolituskonverentsil on saanud traditsiooniks anda välja aasta koolitaja tiitel. Tiitli on kaks viimast aastat pälvinud Jaanus Kangur. Aastal 2018. võitis konkursi Alar Ojastu, aastail 2016 ja 2017 aga Kaido Pajumaa ja aastal 2015 tööõiguse spetsialist Heli Raidve.
„Traditsioon on juba mitu head aastat vana ja kandidaate esitatakse igal aastal aina rohkem. Rõõm on näha, et Eestis on nii palju häid tegijaid ja et personalitöötajad neid nii usinasti esile tõstavad,” kommenteeris Personaliuudiste juht Kai Miller.
Aasta koolitaja kuulutatakse välja 10. novembril toimuval meeleolukal
Koolituskonverentsil.
Tingimused
Meenuta, milline koolitus on sulle tänavu eriliselt sügava mulje jätnud – olgu siis koolitaja enda isiku, põnevate koolitusmeetodite, suhtumise, koolitusjärgse mõju või muu poolest. Kandidaadi esitamisel tuleb põhjendada, miks just tema vääriks aasta koolitaja tiitlit. Põhjendusse võib suhtuda loominguliselt, sest tiitlivõidu võib tuua ka põnev või ootamatu tegu, mille peale laiem avalikkus ei tulekski või millest teab vaid sisering, kuid mis vääriks kindlasti ka laiemat tähelepanu.
Anna tegija koolitaja üles
SIIN.Kandidaate saab esitada kuni 8. oktoobrini.
Konkursile ei saa esitada eelmise aasta võitjat.
Nagu maninitud, selgub võitja lugejate ja žürii häälte tulemusel 10. novembril Koolituskonverentsil. Ja et auhindamisest ka ise osa saada, jõuad veel end konverentsile kirja panna ja seda kusjuures eriti hea osalustasuga. Heida pilk konverentsi
kavale, tutvu esinejatega ja registreeri end veel soodushinnaga. Osaleda saad kas kohapeal või veebis.
Rohkem infot Koolituskonverentsi programmi kohta leiad
SIIT.
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.