• 18.11.18, 21:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mentorlusprogramm tootmistöölistele

2017. aasta suvel kogunesid Flexa Eesti töötajad ajurünnakupäevale Lammasmäe puhkekeskuses, et kuulata ära 280 töötaja soovid, mõtted, mured ja koostada plaan, et suurendada töötajate töörahulolu.
Mentorlusprogramm tootmistöölistele
Väliskoolitaja abiga valiti rühmatöödest välja kuus projekti, mille elluviimiseks koostati eri ametikohtade esindajatest meeskonnad. Kuigi Flexa on Eestis tegutsenud 1994. aastast, on paljud töörahulolu toimingud aegunud, mõne järele pole varem vajadust tuntud. See andis võimaluse uuendusteks, luua uusi lahendusi, kuhu on kaasatud praktikud tootmisosakonnast, kellel on näiteid tegelikust tootmisprotsessist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele