Juba 7. veebruaril on Äripäeva raadio eetris järjekordne saade „Töö ja palk”. Seekord on teemaks uue töötaja pardalevõrmine.
Juttu tuleb sellest, millest töökohale onboard’imine koosneb ning millal inimene tunneb, et ta on reaalselt pardal ja valmis maksimaalselt panustama. Arutleme, kes vastutab inimese hea onboard’imise eest, räägime sotsiaalsusest töökohal ja sellest, kuidas tekib innovatsioon.
Missugune on töö tulevik ja kas masinad teevad õige pea kogu töö ära? Missugused on vead, mida saab inimese sisseelatamisel teha? Need ja paljud teised küsimused saavad vastuse homme, 7. veebruaril kell 16 Äripäeva raadio saates „Töö ja palk”.
Stuudios on külas GoWorkaBiti kaasasutaja ja müügijuht Kei Karlson ning Clanbeati kaasasutaja ja tootejuht Kadri Tuisk. Saadet juhib Personaliuudiste juht Helen Kõrgesaar ning saade on järelkuulatav podcastina ja leitav ka Personaliuudised.ee lehel rubriigi „Podcastid” all.
Saade „Töö ja palk” vahendab ettevõtete kogemusi töötajate leidmiseks, nende hoidmiseks, motiveerimiseks ja palgapoliitika väljakujundamiseks. Saade on eetris korra kuus.
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.