„Õppetunni“ saatesarja eri saadetes on varasemalt räägitud erinevatel teemadel, jagatud näpunäiteid digikoristusest ja rohetarkusest, uuritud, mida hakata peale andeka töötajaga, on räägitud õues õppimisest, välistöötajate koolitamisest, üldoskustest, moodsa aja õppimisvõimalustest ja paljust muust. Seekordses saates uurime, kuidas kõigist neist koolitustest ka päriselt kasu oleks.
- Merilin Metsma (vasakul), Berit Veske ja Raul Ennus. Foto: Andres Laanem
Saame teada, missugune on tulemuslik koolitus, kuidas seda saavutada ja kuidas tulemuslikkust mõõta. Anname nõu, kuidas tagada, et koolitusel omandatu ka meelde jääks ja praktikasse jõuaks, ning selgitame välja, miks on sageli nii keeruline koolitusel omandatut praktikasse rakendada.
Õppiva organisatsiooni kogemust jagavad stuudios Juunika koolituse juhtivpartner Raul Ennus, Directo tegevjuht Berit Veske ja Eesti Energia arengupartner Merilin Metsma. Saadet juhib Helen Roots.
Kuula saadet siit:
Kuidas kindlustada, et koolitusest on päriselt kasu?
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.