• 19.10.22, 09:00

Startup-viisa abil on Eesti iduettevõtted välismaalt palganud üle 3800 töötaja

Alates startup-viisa programmi algusest on Eesti iduettevõtted välismaalt palganud üle 3800 töötaja. Startup Estonia pakutav startup-viisa programm on Eestisse toonud 944 iduettevõtte asutajat ehk iga viies Eesti iduettevõte on loodud startup-viisa abil.
Startup-viisa abil on Eesti iduettevõtted välismaalt palganud üle 3800 töötaja
  • Foto: Pixabay
Startup Estonia startup-viisa programmi ja välissuhete juht Annika Järs tõi välja, et startup-viisat on alates programmi algusest kasutanud 1157 Eesti iduettevõtet. "Programmi algusest peale on startup-staatuse saamiseks esitanud soovi 3823 ettevõtet, neist 1047 on olnud edukad. Lisaks veel 110 iduettevõtet sai startup-staatuse 2017. aastal automaatselt. Seega selle aasta II kvartali seisuga on töötajate värbamiseks startup-viisat kasutanud 1157 ettevõtet,” selgitas ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.02.25, 08:00
Meeste kiilanemine ja juuksekasvu taastamine. Staazikas juuksespetsialist tuleb appi
Juuste hõrenemine ja kiilanemine tekitab pidevalt stressi? 14aastase kogemusega juuksespetsialist annab nõu juuste efektiivseks taastamiseks ning ka juuste siirdamise eel- ja järelhoolduseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele