• 21.03.16, 10:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

55 ja üle selle

Veebruari alguses tutvustati Tallinna Ülikoolis Euroopa tervise, vananemise ja tööjätu uuringu (SHARE) tulemusi. See uuring pakub mitmekülgset infot Eesti vanemaealiste elanike sotsiaal-majanduslikust reaalsusest võrdluses teiste Euroopa riikidega.
Suhteliselt palju vanemaealisi on hõivatud tipp- või keskastme spetsialistidena ja tähelepanuväärne on, et enam kui 90% vanemaealisi töötajaid on oma tööga rahul.
  • Suhteliselt palju vanemaealisi on hõivatud tipp- või keskastme spetsialistidena ja tähelepanuväärne on, et enam kui 90% vanemaealisi töötajaid on oma tööga rahul. Foto: pixabay.com
Tegemist on küllalt mahuka küsitlusuuringuga, millega kogutakse infot vanemaealiste tervise, töötamise, pensionile jäämise, vaba aja tegevuste, sotsiaalvõrgustike jm kohta. Uuringu Eesti valimisse kuulub enam kui 7000 inimest alates 50. eluaastast. Küsitluslained toimuvad iga kahe aasta järel ja see võimaldab analüüsida vananemisel toimuvaid muutusi nii üksikisiku kui ühiskonna tasandil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.03.25, 10:43
Suhtlus loob või lõhub meeskonna
Tugev ja motiveeritud meeskond ei sünni iseenesest – selle aluseks on selge ja argumendil põhinev suhtlus. Selge ja struktureeritud suhtlemine pole lihtsalt "tore omadus" – see on hädavajalik, et meeskond suudaks teha tõhusat koostööd, langetada informeeritud otsuseid ja tulla toime keeruliste olukordadega. Kui kommunikatsioon on kaootiline ja arusaamatu, siis võime olla kindlad, et probleemid kuhjuvad ja takistavad meeskonna edasiliikumist. Kuidas kujundada töökeskkond, kus iga tiimiliige tunneb end kaasatuna, väärtustatuna ja motiveerituna?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele